Sıkça Sorulan Sorulan

Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ”Hesabım” butonuna tıklayıp, açılan sayfada ”Üye Ol” alanındaki formu doldurarak kolayca üye olabilirsiniz.

Web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan ”Hesabım” butonuna tıklayıp, açılan sayfada ”Üye Girişi” alanındaki kullanıcı adı/e-mail ve şifrenizi doldurarak kolayca üye olabilirsiniz. 

Web Sitemizin orta üst bölümde yer alan ” Arama” butonundaki “aradığınız ürünü hızlıca bulabilirsiniz ” kısmından arama yapmak istediğiniz ürünün adını kutucuğa doldurarak kolaylıkla bulabilirisiniz. Ayrıca sitemizde ki “Ürünler” kısmında yer alan kategorilerden de ürünlere ulaşabilirsiniz.

Güzel Ada Gıda firması kargolarını anlaşmalı olduğu Aras Kargo ile çalışmaktadır. Aras Kargo ile kargolar bölgelerine göre 1-3 gün içinde adrese teslim edilmektedir. 

Ürünlerimizde hayvansal gıda ya da türevleri kullanılmamaktadır. İçeriğimiz tamamen bitkisel gıdalardan oluşur.

Ürünlerimizin tamamında katkı maddesi ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Ürün özellikleri alanından ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizin hiçbirinde rafine şeker bulunmamaktadır. Çikolata barları doğal olarak meyve (elma) şekerlidir.

Sitemizde Banka Havale/EFT, Kredi Kartı Ödeme seçenekleri ile sipariş verilebilmektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

2 iş günü içerisinde tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolleri sağlanıp iade onaylanacaktır.

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli:

Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir, veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz.

Ödeme seçeneklerinden size uygun olan ödeme seçeneği ile ödemenizi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra, Hesabım alanında yer alan ”Siparişlerim” sekmesinden doğru sipariş verip vermediğinizi kontrol edebilirsiniz.

https://www.siparis-guzelgida.com/ üzerinden oluşturacağınız indirimler hariç 750 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır. 750 TL altındaki siparişleriniz için ürün bedeline ek olarak 75 TL kargo bedeli alınmaktadır.

Web sitemizde kampanyalar ve promosyonlar için paylaştığımız indirim kupon kodlarımız ekstra indirimli ürünlerde geçerli değildir. 

Kargo şirketi tarafından teslim edilmek istenen paket/koli; yırtık, ezilmiş, açılmış veya ıslak ise teslim almayınız. Kargo formunu imzalamadan önce, kargo görevlisinden “kargo hasar tutanağı” talep ediniz. Müşteri hizmetlerini arayarak (0212) 909 29 37 ya da info@guzelgida.com adresine yaşadığınız sorunu yazılı olarak bildirerek bizleri durumdan haberdar ediniz.Tutanak tutulmadan teslim alınan, hasarlı ve eksik ürün bildirimleri, firmamız tarafından değerlendirilmemektedir.

Teslimat süresi, ürünler kargoya verildikten sonra 1-2 iş günüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir. Tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Olağandışı bir gecikme söz konusu olduğunda tarafımıza destek talebinde bulunabilirsiniz. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterilebilmektedir.

Organik Ham Kakao,tek cins (Criollo) kakao çekirdeklerinin ısıl işlemden geçmeden öğütülmesidir. Menşei:Peru’dur. Normal kakaodan farkı hafif ve yumuşak tadın tam tersine acımsı ve ekşimsi bir tada sahip olmasıdır. Organik Ham Kakaomuzun kullanım alanını özellikle çiğ veya soğuk tatlar için tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni eğer ısıtarak tüketmek isterseniz bunun için üretiminde de ısı görmüş organik kakaomuzun ayrı bir ürün olarak bulunmasıdır. Organik Kakao, Karışık cins kakao çekirdeklerinin birlikte ısıl işlemden geçerek öğütülmesinden elde edilen bu kakao, işlemlerinden ötürü hafif ve yumuşak bir tada sahiptir. Menşei: Hollanda’dır.

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?