Hakkımızda

Tohumların Serpilişi: “Başlangıç ve İlhamımız”

 Kendi mutfağımıza koymaktan, çocuklarımıza, sevdiklerimize yedirmekten mutlu olduğumuz güzel gıdaları güzel insanlarla buluşturmak için 2012 yılında tohumlarını serptiğimiz mütevazi başlangıç ilhamımız bizi bugün kendi işletme tesisleri ve kendi satış, dağıtım organizasyonu ile güzel ülkemizin en değerli markalarından biri haline getirdi.

 ‘Güzel İnsanlara Güzel Gıdalar’ mottosu ve başlangıç misyonuna olan tutkulu bağlılığı ile üreten Güzel Ada için yüzünüzdeki gülümseme her zaman bu işi yapmamızın en önemli motivasyonu olmuştur. Bu motivasyon ile sağlıklı, katkısız, organik, glütensiz ürünlerimize yeni güzel gıdalar eklemeye devam ediyoruz.

Güzel Ada’nın Yolculuğu: “Sağlığı ve Sürdürülebilirliği Geliştirme”

 Güzel gıdaları sunmak ve bu konuda sürdürülebilir olmanın zorluklarına karşı başlangıç tutkumuzu körükleyen sarsılmaz bir kararlılıkla devam ediyoruz.

Organik tarımın ilkelerini ve bunların Güzel Ada’nın kalite ve saflığa olan bağlılığında oynadığı tamamlayıcı rolü iyi biliyoruz. Güzel ürünlerimizi güzel insanlarla buluşturmak için en iyi organik bileşenlerin üretilmesine ve markamızın organik gıda endüstrisindeki güzel itibarına katkıda bulunan, kendini bu yola adamış çiftçiler, iş ortaklarımız, üreticilerimiz ile iş birliklerimizdeki sürdürülebilirliğe de önem veriyoruz.

Organik etiketli ticari markaları her satın aldığınızda, gelişmekte olan ülkelerdeki çiftçilerin, üreticilerin yaşam standartlarını yükseltmeye, organik üretimin sürdürülebilirliğine adanmış küresel bir hareketin de parçası oluyoruz.

Tahılın Ötesinde: “Glutensiz Yaşamı Kucaklamak”

 Zaman içinde yayılan, bilinen pek çok glütensiz yaşama dair mitler bulunmaktadır. Temelde glütensiz diyet, çölyak hastalığı veya glüten intoleransı olan kişiler için gerekli olan besinlerdir. Glütensiz ürün ekosistemini yakından takip edenler iyi bilir ki yakın geçmişe kadar ulaşması çok da kolay olmayan, seçenekleri bulunmayan, glütensiz yaşamak zorunda olan güzel insanlar için zorlayıcı koşullar vardı… Ne mutlu ki günümüzde glütensiz ürünlere ulaşmanın kolaylaşmasına, market raflarından, online kanallara kadar glütensiz ürünlerin ulaşılabilir olmasına katkı sağlayan markaların başında geliyoruz. Tam anlamı ile Glütensiz Yaşamı birlikte kucakladık.

Organik ve glütensiz pazarda Güzel Ada’yı farklı kılan hiç şüphesiz ki glütensiz beslenen tüketiciler için lezzetli, benzersiz ve unutulmaz mutfak deneyimi sağlamak üzere hem ürünlerine hem lezzet önerilerine gösterilen özeni ve bu alandaki önderliğidir.

 Geleceğin Tadı: “Mutfakta Güzel Lezzetleri Güzel Anılarla Taçlandırmak”

Güzel insanlara güzel gıdalar sunmak, sevgi ve özenin en güzel ifadesidir. İyi bir yemek, dostlukların pekişmesine ve ilişkilerin güçlenmesine katkıda bulunur. Güzel gıdaların paylaşılması, bir araya gelen insanları birbirine yakınlaştırır ve mutluluk dolu anlar yaşanmasını sağlar.

Tam olarak olmak istediğimiz yer hep burası oldu…  Sevdiklerinizle güzel bir tabak yemeğin mutluğunu paylaşırken, güzel bir baharat kokusunda, damağınıza yerleşen çikolatanın tutkulu notasında, tropikal bir lezzetin heyecanında, bedeninize giren sağlıklı her lokmada güzel anlarınıza eşlik etmek, hatıralarınızın gizli kahramanı olmak…

 Güzel bir gıda profili: “Güzel Ada Kimdir?”

Dinamik, öğrenmeye, gelişmeye hevesli, yola çıkarken ortaya koyduğu mütevazi misyonunu sürdürebilmek konusunda kararlı, her yeni fikirde, her yeni güzel geri dönüşte, iyi baharat kokusunda, damağına yaslanan çikolata lezzetinde, lezzetli bir sosun kokusunda ortaya çıkardığı tutkulu, coşkulu, kurduğu bağları önemseyen, iyiyi anlatma motivasyonu tükenmeyen, doğru konuşan, gerektiğinde acı da söyleyen, genç ruhunu koruyan, güzel bir tebessümle güçlü hisseden güzel insanların güzel dostu, güzel markası…

Hayalimiz Devam Edecek: Bu Hikâye “Hepimize Güzel Gelecek”

Güzel Ada’nın büyüme yolculuğunu, bu yolda bize eşlik eden sadık müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın paha biçilmez desteğini düşünürken heyecanlanıyoruz. Hayatımızı zenginleşen tüm referansları dinlemek, ürünlerimiz ile daha fazla insanı güzel gıdalarla buluşturma çabamıza ilham oluyor.

Güzel Ada olarak sürdürülebilir ve temiz beslenmeye katkı sağlamaya devam ederek güzel bir gelecek vizyonu için çalışıyoruz. İyi ki varsınız!

 

 

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?