Hakkımızda

2012 de kurulan firmamız bu gün kendi işletme tesisleri ve kendine ait dağıtım organizasyonu ile güzel ülkemizin en değerli markalarından biri haline gelmiştir. 

Tüm ürünlerini kendi bünyesinde işleyen ve üreten markamız aynı zamanda bir çok Organik Sertifikalı Gıda firmasına, Ulusal zincir marketlere, Yerel marketlere, Eczanelere, Şarküterilere, E ticaret sitelerine, Girişimci mutfaklara, Diyetisyen ve Fonksiyonel Tıp Doktorlarına hizmet vermektedir.

Ürün gamının tamamı Glütensiz , Helal, Kosher ve Vegan/Vejeteryan olan firmamızın ürünlerinin büyük çoğunluğu Türkiye Organik Tarım Yasası, Avrupa Birliği Organik Tarım Yasası, Kuzey Amerika Organik Tarım yasası kapsamındadır. Kendimize ait işletmelerimizde ISO 9000 ve yukarıda belirtilen kapsamlarda Organik / Etnik sertifikasyonlar bazında üretimlerimizi yapmaktayız.

Firmamıza ait bu tanıtım, tarif ve satış sitesinde kendimizin ve sevdiklerimizin yemediği, hiç bir ürünü bulamazsınız. Bu kriterler içerisine GDO, Emulgatörler, Aromalar, Renklendiriciler, MSG, Koruyucular da girmektedir.  

www.siparis-guzelgida.com ‘ da satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliğinde değildir. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince gıda ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Elimizdeki ürünlerle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için satış sayfamızı ziyaret edebilir, ofis saatlerimizde (0212) 909 29 37 den bizlere ulaşabilir veya 7/24 email gönderebilirsiniz.

Elimizden geldiğince hızla, açıklamaya ve geri dönüş yapmaya gayret göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?