Kargo & İade

Teslimat Bilgileri

Siparişimin elime ulaşması ne kadar sürer? Stoğumuzda hazır bulunan ürünler, kredi kartı veya havale ödemesi saat 16:00 ya kadar gerçekleşen (provizyon onay saati esas alınır) alımlarda gününde kargolanır. Stoğumuzda bulunmayan ürünler en geç 72 saat içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Siparişleriniz Türkiye ve Kuzey Kıbrıs ta kargo firmalarının ulaşabildiği her adrese gönderilir.
Paketlerinizin belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@guzelgida.com’a e-posta gönderip bilgi isteyebilirsiniz.

Bir adetten fazla ürün alırsam ayrı ayrı saatlerde mi kargoya verilecek? siparis-guzelgida.com’da hafta içi günleri  saat 16:00 ya kadar, hafta sonları ve tatil günleri gün içinde yaptığınız 1 adetten fazla tüm alımlar tek paket yapılarak sistemdeki adresinize kargolanır.

Aldığım ürünü/ürünleri hangi durumlarda iade edebilirim? siparis-guzelgida.com ekibi olarak Tüm Ürünlerimizi beğenmediğiniz takdirde geri iade almaya hazırız. Ürünün  ambalajını bozmadan, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi(7) gün içinde teslim aldığınız şekilde (faturası vb.) iade edebilirsiniz. Lütfen iade etmeden önce info@guzelgida.com adresine e-mail yoluyla bilgi veriniz. 

Siparişimden vazgeçtim  iptal ettirebilir miyim? İptal istekleri yine iş günü içerisinde saat 16.00’a kadar info@guzelgida.com adresine veya (0212) 909 29 37 telefon numarasına bildirilmelidir. Talepleriniz hemen işleme konur(kredi kartı iade işlemleri aşaması 1-2 gün arası sürebilir)

Sipariş ettiğim ürün eksik veya arızalı olarak geldi, ne yapmalıyım? Tarafımızdan tüm ürünler korunaklı ambalajında kontrol edilerek Satış sayfasındaki özelliklere sahip şekilde Sizlere Yollanır. Ama yine de tarafımızdan kaynaklanan bir kusur ve ya eksik varsa koşulsuz geri iade veya yeni ürün temini gerçekleştirilir. Hatalı Kargo taşımasından kaynaklanan kırılma veya hasarlarda kargo yetkilisine tutanak tutturulup siz ve kargo elemanı tarafından imzalanmalıdır.

Shopping Cart
Görüşmeyi Başlat
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?